Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shtepi me qera - Ne Bllok jepet Apartament me Qira per Zyra!! Biznes

1 year ago IMOBILIARE Tirana   185 views

Euro €400

  • shtepi-me-qera-ne-bllok-jepet-apartament-me-qira-per-zyra-big-0
  • shtepi-me-qera-ne-bllok-jepet-apartament-me-qira-per-zyra-big-1
  • shtepi-me-qera-ne-bllok-jepet-apartament-me-qira-per-zyra-big-2

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 104
Cmimi: Euro €400

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament me qira i pershtatshem per zyra me cmim 400 euro neto. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe mirembajtur me pamje nga rruga. Ambienti ka nje Siperfaqe prej 55 m2 dhe 30 m2 verande organizohet ne 1 dhome te pershtatshme qe ju japin mundesine te zhvilloni disa lloje biznesesh si: Zyra avokatie, konsulence, zyre IT, studio grafike etj. Aksesi qe ka Ambjenti ju ofron mundesi per marketing te gjithanshem. Per me shume informacion per kete prone ose per prona te ngjashme me te telefononi ne numrin: 0676048057

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 55m²
Sip.Jashtme m2 85m²
Kati 5
Adresa/rruga Ish Blloku

 
Note: You must be logged in to post a review.