Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina ne shitje, Tirane, shes makine Volkswagen GOLF 7 Viti 2014, 12.900 Euro Individuale

4 years ago MAKINA Tirana   1.2K views

Euro €12,900

  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-volkswagen-golf-7-viti-2014-12900-euro-big-0
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-volkswagen-golf-7-viti-2014-12900-euro-big-1
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-volkswagen-golf-7-viti-2014-12900-euro-big-2
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-volkswagen-golf-7-viti-2014-12900-euro-big-3
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-volkswagen-golf-7-viti-2014-12900-euro-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 103
Cmimi: Euro €12,900

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 81
KM..........: 214000

VW GOLF 7  VITI 2014  MOTORR 1.6 TDI ( NAFTE ) BLUEMOTION-TECHNOLOGY , KONSUMI MESATAR 4 LITRA TEPER EKONOMIKE  KAMBIO DSG AUTOMATIKE + TIPTRONIC - SPORT MODE  214.000 KM ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA VAJ-FILTRA , GOMA TE REJA MICHELIN 100% TE BLERA PARA 1 MUAJI  NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE FULL OPTION - OPSION QE MAKINA PARKOHET VET - SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA - FIKET NE SEMAFOR - FRENA DORE ELEKTRONIKE + AUTO HOLD  XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL - EKRAN ME TOUCH - BLUETOOTH - USB - AUX - MICRO SD CARD  KLIMA BI-ZONE - SEDILJE ME NGROHJE - KOMPJUTER BORDI - TREGUES ELEKTRONIK SHPEJTESIE ETJ....DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE FUND TE VITIT 2019 
CMIMI : 12.900 EURO I DISKUTUESHEM ‼️‼️‼️
INFO : 0692765740

Cel. : 0692765740

Informacione Shtese

Marka Volkswagen
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2014
KM 214000