Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shtepi me qera - Ne Bllok jepet Apartament me Qira per Zyra!! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   449 views

Euro €400

  • img
Vendodhja: Tirana
ID: 102
Cmimi: Euro €400

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament me qira i pershtatshem per zyra me cmim 400 euro neto. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe mirembajtur me pamje nga rruga. Ambienti ka nje Siperfaqe prej 55 m2 dhe 30 m2 verande organizohet ne 1 dhome te pershtatshme qe ju japin mundesine te zhvilloni disa lloje biznesesh si: Zyra avokatie, konsulence, zyre IT, studio grafike etj. Aksesi qe ka Ambjenti ju ofron mundesi per marketing te gjithanshem. Per me shume informacion per kete prone ose per prona te ngjashme me te telefononi ne numrin: 0676048057

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Sip.Brendshme m2 55mu00b2
Sip.Jashtme m2 85mu00b2
Kati 5
Adresa/rruga Adrese: Blloku