Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina ne shitje, Tirane, shes makine Audi A3 Viti 2005, 6.200 Euro Individuale

3 years ago MAKINA Tirana   882 views

Euro €6,200

  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a3-viti-2005-6200-euro-big-0
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a3-viti-2005-6200-euro-big-1
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a3-viti-2005-6200-euro-big-2
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a3-viti-2005-6200-euro-big-3
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a3-viti-2005-6200-euro-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 101
Cmimi: Euro €6,200

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e hapur
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 110
KM..........: 185000

AUDI A3 SPORTBACK MODEL 2005 MOTORR 2.0 TDI ME KAMBIO AUTOMATIKE - TIPTRONIC - MARSHE NE TIMON F1 , 185.000 KM , KLIMA-ESP-CD-CRUIZE CONTROLL-KOMPJUTER BORDI-OPSIONE NE TIMON , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , DISQE ALUMINI GOMA TE REJA. NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 6200 EURO. INFO : 0692765740

Cel. : 0692765740

Informacione Shtese

Marka Audi
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2005
KM 185000